Ara

32 items found

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  İZMİR BÖCEK İLAÇLAMA GARANTİLİ VE UZUN SÜRE KALICI İLAÇLAMA HİZMETİ Ekosistem Pest Control, İzmir merkez başta olmak üzere Tüm izmir ilçelerine Haşere İlaçlama - Dezenfeksiyon ve Fumigasyon alanlarında hizmet verir.Ayrıca Aydın , Denizli ve Manisa Aynı Gün Hizmet altyapısı vardır. Ege Bölgesi Akdeniz ve Marmara da İlaçlama Hizmeti sürdürmektedir. Geniş Haşere İlaçlama Servisi seçenekleri ve Garantili uygulamaları ile tüm Böcek ve Zararlı Problemlerinde Ekosistem Pest Control ü tercih edebilirsiniz. ​ ​ Haşere İlaçlama Tarihleri? Böcek İlaçlama Hangi Tarihlerde Yapılmalıdır? Böcek İlaçlama Tarihleri bir popülasyonun mücadelesinde çok önemlidir. Doğru yapılamamış bir uygulama nasıl başarıya ulaşamayacak ise Doğru Tarihte yapılmayan bir İlaçlama İşide aynı ölçüde başarıya ulaşamayacaktır. Çok hızlı üreyen ve genelde gözle göremeyeceğimiz alanlarda yuvalanmaları sebebi ile çok hızlı bir sürede yaşam alanlarımızda istila dediğimiz popülasyon artışı oluşturabilmektedirler. Böcek İlaçlama işlemlerinin yapılması gereken en önemli tarih aralığı mevsim koşullarına bağlı değieşebilmekle beraber genellikle MART ayı başı ile MAYIS ayı sonuna kadar yapılması gerekmektedir. Ülkemizde mevcut olan böcek ve haşere türlerinin geneli bu aylar arasında yumurtlama ve larva dönemlerine girmektedirler. Larva dönemi yapılan ilaçlama uygulamaları tüm yıl yaşam alanlarımızı koruma ve popülasyonun artış hızını minimum seviyeye indirme olanağı tanır. Ergin dönemde böcek türleri dış etkenlere maruz kaldıkça birçok açıdan bağışıklık kazanmaktadırlar. Böyle bir dönemde böcek popülasyonlarını bitirmek veya azaltmak oldukça güçleşir. Larva dönemlerinde (İlkbahar ayları) yapılacak uygulamalar popülasyonu tanıyan ve bu zararlı hakkında en etkin yöntem ve kimyasalı seçebilen Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı bir firma tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hatalı yapılacak her uygulama böcek problemlerinin daha fazla yayılmasına veya İnsan sağlığına zarar verebilecek etkiler yaratabilir. ​ İzmir İlaçlama Sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız dan konu ile alakalı daha fazla bilgi alabilmek için iletişime geçebilir, yada sayfanın en altında bulunan Hızlı Servis Kaydı Oluştur bölümünü doldurarak en hızlı şekilde Böcek Problemlerinize çözüm sağlayabilirsiniz.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  Sayılarla Ekosistem Pest Control 235 2021 KASIM DEZENFEKSİYON UYGULAMA ADEDİ 3385 2021 KASIM HAŞERE MÜCADELE SERVİS HİZMETİ 14 2021 KASIM YENİ PEST CONTROL SİSTEM KURULUMU 66 2021 KASIM BİYOSİDAL MÜCADELE EKİPMANLARI Neden? HIZLI SERVİS Aynı Gün Servis hizmetimiz ile birçok lokasyonda öndeyiz! FİYAT POLİTİKASI Taşeron Kullanmıyoruz. Müşterilerimize İlk elden Hizmet sunduğumuz için abartılı gider kalemlerimiz yok! ÇÖZÜM SUNABİLME Haşere Kontrolü Dezenfeksiyon Fumigasyon Çevre Sağlığı Ürünleri ​ Sektörün ulaşılabilir Markasıyız! izmir ilaçlama şirketi ekosistem ilaçama İzmir İlaçlama ve Çevre Sağlığı alanındaki Kurumsal Müşteri ağımız ve Sektör tecrübemiz ile Haşere Kontrol Hizmetleri, İzmir Dezenfeksiyon , Fumigasyon ve Çevre Sağılığı Ürünleri Çerçevesinde Çalışıyoruz. ​ Tüm İşletme Çözümlerimiz için İletişime Geçiniz. ​ Ekosistem Pest Control Haşere Kontrol Hizmetleri

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  FAQ I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  ÖZELLİKLE HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMALARINDA YUVAYI %100 KURUTAN VE UZUN SÜRE KALICILIĞI DEVAM EDEN JEL FORMLU HAŞERE KİMYASALI İLE TANIŞIN! UYGULAMASI GAYET BASİT OLAN BU YÖNTEMLE HALK TİPİ KULLANIMA UYGUN GRAMAJ VE YAPIDA ÜRÜNLER İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. JEL UYGULAMASI (BÖCEK YEMİ) UYGULAMA ALANLARI ​ *Mutfak Lavabosu ve Dolap Motor Hazneleri *Klima içi Petekler ve Elektrikli ev eşyaları motor bölümleri *Elektrik Panoları, Yazar Kasalar, Bilgisayarlar ve tüm elektrikli cihaz kablo kanalları *Mobilyalar da el değmecek taban noktaları *Üretimhane ve depolarda raf araları ve eklem yerleri ​ *Ev Ofis İşletme Fabrika ve Tüm Kapalı Yaşam Alanlarında Kullanılmaktadır'' JEL BÖCEK İLACININ ETKİLİ OLDUĞU HAŞERELER + KARINCALAR HAMAM BÖCEKLERİ

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  Privacy & Terms I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Privacy Policy I'm a Privacy & Safety policy section. I'm a great place to inform your customers about how you use, store, and protect their personal information. Add details such as how you use third-party banking to verify payment, the way you collect data or when will you contact users after their purchase was completed successfully. Your user's privacy is of the highest importance to your business, so take the time to write an accurate and detailed policy. Use straightforward language to gain their trust and make sure they keep coming back to your site! Terms of Use I'm a Customer Care section. I'm a great place to write a long text about your company and your services, and, most importantly, how to contact your store with queries. Writing a detailed Customer Care policy is a great way to build trust and reassure your customers that they can buy with confidence. I'm the second paragraph in your Customer Care section. Click here to add your own text and edit me. It's easy. Just click “Edit Text” or double click me to add details about your policy and make changes to the font. I'm a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  WE WORK FOR THE BETTER! REQUEST CORPORATE OFFER info@dukgroup.com CALL CENTER Tel & Fax: 0232 247 93 82 0506 925 60 94 THE DIFFERENCE OF ECOSYSTEM IN DISINFECTION APPLICATIONS ? OVER 10 YEARS OF SECTOR EXPERIENCE AND QUALIFIED PERSONNEL AWARENESS! NUMEROUS DISINFECTION APPLICATIONS! CORPORATE SOLUTION PARTNERS THAT TRUST US! OUR REPORTING INFRASTRUCTURE AND WARRANTY CONDITIONS! PRODUCT AND APPLICATION QUALITY! Get More Information Your Solution Partner in Integrated Pest Control! OUR TEAM Teams formed with the Awareness of Qualified and Experienced Personnel. Fast Service with Instant Central Control in every Service vehicle. More... REPORTING We leave an IPM Service Record File to our customers. We make extensive Reporting in Every Application. We process File tracking and Activation Charts in all our visits. We transfer information instantly. More... PRODUCT GROUPS We Work with Industry Leaders. Bayer, Basf, Novartis are Our Strongest Suppliers. More... ZERO RISK At our Service Points, we work with the ZERO RISK Principle, from Occupational Safety, Corporate Infrastructure, Reporting Systems to Application Methods. More... ENVIRONMENTAL HEALTH PRODUCTS More... izmir ilaçlama şirketleri FLY HOLDER DEVICES dezenfektanlar BIOCIDAL PRODUCTS & DISINFECTANT fare ilaçları RODIUM CONTROL? Our Customer Comments; '' We have been getting the spraying service from the ecosystem for five years. We work systematically in our branches and headquarters, we do not have any problems. '' Şen Gıda - Founding Manager Our Customer Comments; You can also get service in the field of Disinfection applications and Fumigation applications through our company, which provides services in the field of spraying in İzmir.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  Fabrika İlaçlamalarında Ekosistem Entegre Tesis Yönetimi Fabrika İlaçlamalarında Ekosistem Entegre Tesis Yönetimi Galerinin Dışı FABRİKA PEST KONTROL HİZMET LERİ ​ ​ 0(232) 247 93 82 Fabrika İlaçlama, Haşere Mücadele Hizmet türlerinin bina yapısı ve popülasyonların çeşitliliği sebebi ile bir çok mücadele ve kontrol sistemini içinde barındıran Entegre şekilde yürütülmesi gereken işlemler bütünüdür. Ekosistem Pest Kontrol Servisi, Fabrikalarda ilaçlama hizmeti verirken aşağıdaki aşamalar ve yöntemler ile hizmet vermektedi; *Ücretsiz Keşif ve Proje Tekliflendirmesi; Saha kontrol ekibimiz ilk çağrınızdan sonra Keşif randevusu oluşturup yerinde incelemeler yapar.Bu incelemeler sonucunda işletmenizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek ürün ve uygulama yöntemleri belirlenip proje halinde teklif dosyası sunar. *Pest Kontrol Sistem Kurulumu; İşletmede mücadele şekillerini 3 ana başlık altında toplamaktayız.Bunlar Yürüyen Haşere,Uçan Haşere ve Kemirgen Mücadelesidir.Pest kontrol sistemlerinde işletmenizde Haşere ve Kemirgen Riski yaratabilecek ve dışarıdan giriş tehlikeleri olabilecek bölgelerde çeşitli gözlem ve takip istiyonları kurulumu yapılarak iç ve dış alanlar dahil olmak üzere tüm sistem bir Master Plan olarak hazırlanır. ​ *Uygulamalar; İşletme açık ve kapalı alanlarda kurgulanan risklere karşılık farklı yöntemler ve ürünler ile haşere kontrol ve mücadele bazlı uygulamalar yapılır.Bu ilaçlamalar biosidal ürünlerle gerçekleşmektedir ve İnsan ile çevre sağlığına herhangi bir zarar vermez. *Raporlama ve Servis Dosyası; Uygulamalar sonrasında müşterilerimize Biosidal Ürün Uygulama işlem Formu hazırlanıp imza altına alınır.Bu formda Kullandığımız kimyasal gruplarından uygulama çeşidimize,hangi tarih ve saatlerde uygulama yapıldığına,işletmede belirtilen öneri ve düzenlemelere varan birçok bilgiye yazılı olarak ulaşmanız hedeflenir.Ayrıca Servis Raporu dışında işletmelerimize Servis Kayıt Dosyası bırakmatayız.Bu dosyada işletme ve Ekosistem hakkında kayıtlı tutulacak bir çok aktivasyon raporu,denetleme kuruluşlarının uygun gördüğü şekilde yasal evraklandırmalar,güvenlik ve bilgi evrakları bulunmaktadır.Dosya her uygulamada güncellenmektedir. *Periyodik Uygulama Takibi, Uygulama sonrası işlem formları teslim edilir.Periyodik uygulama yaptığımız Fabrikalarda bir sonraki periyod takibi ve uygulama öncesi bilgilendirmeler yapılır.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  ENTEGRE TESİS YÖNETİMİ PEST KONTROL SERVİSİ SANAYİ İŞLETMELERİ GIDA İŞLETMELERİ DİĞER SEKTÖRLER ENTEGRE MÜCADELE AŞAMALARI PEST ​ KONTROL SİSTEM ​ K URULUMU UYGULAMA RAPORLAMA DENETLEME TAKİP PEST KONTROL SİSTEM KURULUMU Ekosistem işletmenize ilk olarak tüm zararlı aktivasyonlarına yönelik Pest Kontrol Sistemi kurar. İşletmenin iç ve dış alanlarında Kemirgen popülasyonlarına karşılık Kilitli Kemirgen Gözlem İstasyonları , Uçan Haşere Popülasyonlarına karşı Sinek ve Uçkun Tutucu Cihaz Montajları , Gıda depoları ve ambarlarda Güve Popülasyonlarına karşı Güve Feromonlu Tuzaklar, İç alanlarda Kemirgen ve Yürüyen Haşere Popülasyonlarına karşılık Canlı Yakalama Gözlem İstasyonları kullanır. Ayrıca işletme ortak alanlarında, açık ve kapalı alanlarda Haşere popülasyonlarını azaltma ve korumaya yönelik Biyosidal ürün uygulamaları yapar.Tüm bu aktivasyon envanterini işletme sahasında krokilendirir ve işletme Master Planını çizer.İşlemler sonucunda işletmeye Servis Kayıt Dosyası verir.Bu dosyada Ekosistem İlaçlamanın yasal evrakları,ürün güvenlik bilgi raporları ve ürün ruhsatları(msds),biyosidal ürün ve uygulayıcı bbelgeleri,işletmeye ait belgeler, aktivasyon çizelgeleri,güvemlik prosedürleri envanteri,işletme master planı ve işletme Pest control Servis raporları bulunmaktadır. UYGULAMA Pest Kontrol Sistem Kurulumu sonrasında alanında uzman servis personellerimiz tarafından periyodik İlaçlama uygulama hizmeti verilir.Bu uygulamalarda düzenli açık ve kapalı alan Yürüyen ve Uçan Haşere popülasyonlarına yönelik Biyosidal ürünler ile İlaçlamalar yapılır, ayrıca işletme içerisinde konumlandırdığımız zararlı kontrol noktalarının kontrol işlemleri sağlanır.Herhangi bir aktivasyon gözlemlendiğinde müdahele edilir.Sinek tutucu cihazlarda UV Florasan ölçümleri haricinde Uçkun popülasyon artış düzeylerini belirlemek için aktivasyon sayımları yapılarak not alınır.Feroman tuzaklarda gerekli görüldüğü takdirde yenileme ve düzenleme işlemleri gerçekleşir. RAPORLAMA Her ilaçlama ziyareti ve periyodik uygulama sonrası Servis personellerimiz tarafında Biyosidal ürün uygulama formu yazılır.Bu forma haricinde işletmeye bıraktığımız Servis Kayıt Dosyasında bulunan Aktivasyon Listeleri ve diğer sistem evrakları tarihli olarak işlenir.Tüm raporlarımızın haricinde aktivasyon tarih kontrollü çalışma sistemimiz sayesinde müşterilerimize geriye dönük bilgi envanteri aktarabilmekteyiz. Aylık,3 Aylık ve Yıllık Çalışma Raporları hazırlayarak, periyodik yapılan raporlamalar haricinde işletme de sürdürülen Pest Kontrol çalışmaları hakkında yazıllı durum raporları sunarız. DENETİM Uygulamalarımız esnasında gerek dış denetimler gerekse şirket içi denetimlerimiz mevcuttur. Pest Kontrol sistemimiz ve servis personelimizin hizmet standrtlarını geliştirmeye yönelik bu çalışmalar müşterilerimize aktarılır.Herhangi bir aksilik veya olumsuz durum yaşanmaması adına İç denetimlerimize önem verir ve gelişimi destekleriz. TAKİP Hizmet alanlarımızda ulaşılabilir olmanın yanı sıra periyodik hizmet aşamalarını destekleriz.Uygulamalarımız ile mücadele hizmeti verdiğimiz sahalarda tüm çalışmaların devamı olacak şekilde yeni denemeler gerçekleştiriz.Müşterilerimiz ile kordineli çalışarak işletmenin tüm entegre mücadele aşamalarında çözüm ortağı oluruz.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  PRODUCT SAFETY INFORMATION REPORTS & LICENSES (MSDS DATA SHEETS) Fendona SC 6 Pesticide MSDS Report, Download Fendona SC 6 License, Download Rodilon Wax Block Rat Venom MSDS Report, Download Rodilon Rat Poison License, Download K-Othrine SC 50 Pesticide MSDS Report, Download K-Othrine WG 250 MSDS Report, Download Agita 10 WG MSDS Report, Download Maxforce Quantum Gel Insecticide MSDS Report, Download Company Licenses and Certifications Contact for more ... German Cockroach The German cockroach is a yellowish-brown type of cockroach with an adult size of 1 - 2 cm, smaller than the other two species. It is a very dangerous species in terms of spreading speed. It is one of the species that is struggling especially in our country. İzmir Spraying Company önemli American Cockroach The American cockroach is the largest common cockroach species and is generally considered a pest. American cockroaches can fly, but are often seen quickly entering and exiting homes, warehouses, and garages. İzmir Spraying Company hamamböceği ilacı Dogu Hammam Beetle Eastern cockroaches (Blatta orientalis) are a species with a bright, blackish brown color and a length of 25 to 32 mm. The most common areas are coastal and port cities. Izmir Spraying doğu hamam böceği ilaçlaması HARMFUL SPECIES WE FIGHT Tick Ticks are obligate blood-sucking ectoparasites. There are hooks and suction cups at the ends of the legs. They stick to the skin and suck blood with their hoses. They are especially seen in rural areas and gardens in summer. It is a species that should be paid attention to. Garden Spraying kene ilaçlaması flea Flea; It is a general name given to around 1,600 small, wingless, blood-sucking insects. The methods of struggle are tough. It requires process and should be done under expert control. Home Spraying Company pire ilaçlamasında yöntemler Gumuscun A type of insect that lives in homes and whose bodies are covered with a silvery color. Adults are between 12 and 19 mm in height. They have no wings. Factory Disinfection Company gümüşçün böceği nasıl ilaçlanır Bit Lice are wingless insects with approximately 5,000 species from the order Phthiraptera. Lice are warm-blooded obligate parasites that can live on all types of birds and mammals except monoliths, pangolins, bats, and mammalian marine animals. Lice are carriers of diseases such as typhus. Pest Control bit ilaçlaması Spider They live almost all over the world. According to 2012 figures, 43.244 species are known, collected in 112 families and 3879 genera. Head and chest are fused. The abdomen is tied to the chest with a thin waist. Very poisonous species are rarely encountered in our country. Although they are seen in open areas, they are also found in our living spaces. Izmir Pest Control örümcek ilaçları nasıl kullanılır Woodworm The woodworm is a harmful beetle species from the torus beetle family. They are insects that are mostly seen in cool and humid climates and that damage all kinds of wood materials and their damages are noticed much later. It is necessary to get Professional Service in the struggle. İzmir Pest Control Company tahta kurdu ilaçlaması Mouse They are animals that can escape very fast and reproduce very fast, they are scattered all over the lands of the earth. It has an important place among the species whose struggle is common in our country. The most common species are Sewer Rat, Roof Rat, Hazelnut Rat and Rats. Mouse Spraying fare ilaçlaması nasıl yapılır Snake Snakes are long, footless carnivorous reptiles belonging to the order of the Pullular. Members of the Serpentes suborder are distinguished from footless lizards by the absence of outer ears and eyelids. Although there are very poisonous species in the world, this number is very low in our country. Snake fight yılan mücadelesi Scorpion The scorpion is an arthropod that is usually living in hot and humid regions, whose bodies are covered with a hard chitin layer, and has a venom sting on its curved and upturned tail. Scorpion Spraying İzmir akrep ilaçlaması Earwig Earwigs or Dermaptera is an insect order consisting of more than 2000 insect species. The name stems from the common misconception that they escape into the ear. They hide during the day and come out of their hiding places at night. Their size varies between 0.5 and 5 cm. Villa Spraying Company kulağakaçan böceği Termite Termites are called termites or white ants. Especially in the tropics and subtropics, they are known for causing great damage by eating wood and other organic materials. Since they live by escaping from the light and hiding, the damage that has occurred will be understood after everything is done. Termite Spraying termit ilaçlama yöntemleri Moth Common name given to various kinds of insects and maggots that infest things like moth, wood, cloth, and fur. When moths are mentioned, not only the actual moths, but almost all the small butterflies that are among the moths and whose caterpillars cause great damage to stores and warehouses are understood. Moth Spraying Ant Today, more than 12,000 species are classified and it is thought that there are around 14,000 species. [1] [2] They are easily recognized by their elbow antennae and knotty structures forming their thin waist. Ant medicines Grasshopper Ekirge, the general name given to the jumping members of the Caelifera suborder from the flat-winged order. Locusts live in Anatolia in sizes varying between 4 and 5 cm, depending on their species. Grasshopper Challenge Cricket Cricket is the common name of the insect species that form the Gryllidae family, with bright black color, rounded large head, short wings, long antennae. They are especially known for the sound they make during the summer season. Cricket Spraying Lions Ant lion is the common name of the predatory insect species of the Myrmeleontidae family, named after the extremely interesting feeding behaviors of the larva stage. But they do not feed when they are adult, and in this very short phase, their thin and long bodies look like damselfly with their wide wings. Biocidal Pesticides Housefly More than 2,200 species of black flies, 15 of which are extinct, have been officially named. In general, it is the type we struggle with frequently during the summer months. House Fly Spraying Mosquito Mosquito is the common name for blood-sucking pests of the Culicidae family of the biplane order. They are delicate insects with slender long legs that are easily recognized by their buzzing sounds as they approach to suck blood. Mosquito Control Our company, which provides services in the fields of Disinfection & Disinfection in İzmir, makes applications against all pests such as pests, insects, mice, flies, snakes, scorpions, etc., as Ecosystem İlaçlama, with all our knowledge and experience. We continue to share. Izmir disinfection, disinfection, disinfectant, insecticide spraying, pest spraying company, insect spraying company

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  RAPORLAMA ALT YAPIMIZ Müşterilerimizde her uygulama sonrası Kapsamlı şekilde '' Biyosidal Ürün Uygulama Raporu'' düzenliyoruz. Ayrıca hiçbir ayırım yapmaksızın tüm lokasyonlarımız da ''Entegre Tesis Yönetim Servis Kayıt Dosyası'' oluşturup müşterilerimize teslim ediyoruz. Aylık veya 3 Aylık periyodlar halinde '' Çalışma Grafik Raporlaması'' yapıp işletmede başlangıç uygulamamız dahil olmak üzere popülasyonlar karşısında ne kadar başarı kaydettiğimizi ve gelecekte nasıl hareket etmemiz gerektiğini Planlıyoruz. ''İZMİR İLAÇLAMA FİRMASI EKOSİSTEM'' İZMİRİN İLAÇLAMA FİRMASI EKOSİSTEM PEST CONTROL ! ​ İzmir ilaçlama firmaları arasında 10 Yılı aşan sektör tecrübesi ile öne çıkan firmamız, İlaçlama , Haşere Önelyici ve kovucu ürünler, Biyosidal Ürünler ve Çevre Sağlığı Ürünleri alanlarında çalışıyor. ​ Ekosistem'den aldığınız ister Toptan Biyosidal , ister Ev Tipi Kullanım Böcek İlacı , hiçbir ayrım gözetmeksizin yalnızca problem odaklı tavsiye niteliği ile satılmaktadır.Tercih edilen ve Ekosistem Garantisi altında olan her Biyosidal veya Haşere önleyici Ürün kullanımından doğabilecek tüm problemler Ekosistem tarafından bizzat sahada ekiplerimiz tarafından giderilir. ​ Bizleri tercih eden müşterilerimizin büyük bir bölümü bu şeffaf ve çözüm odaklı çalışma prensiplerimiz sayesinde Ekosistem İlaçlama ailesine güvenmektedir. ​ Ekosistem Pest Kontrol , firma olarak geliştirdiği ''Sıfır Risk'' prensibine bağlıdır. ​ EKOSİSTEM SIFIR RİSK NEDİR? ​ Özellikle Kurumsal müşterilerimizin gelişen ve değişen ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek adına geliştirdiğimiz ; zamanla tüm yerel ve özel müşterilerimizede yansıttığımız sistemler bütünüdür. Sıfır Risk prensibi ile müşterilerimize ilk iletişim aşamalarından Uygulama aşamasına ve periyodik uygulama seçeneklerinden ürün tedarik aşamalarına kadar oluşmuş ve oluşabilecek risk faktörünü en aza indirmek ; minimalize ettiğimiz faktörü her daim aksama yaşamadan korumaya devam etmektir. ​ Sıfır Risk , firmamızın Yasal alt yapısı ile başlayıp müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine, personellerimizin insani ilişkileri yanında İş Güvenliği ve Çalışma Ahlakına kadar şirket içi kurallar ve yasalarla belirlediğimiz bir organizasyon yapısıdır. ​ Müşterilerimizin gizlilik ilkelerini hiçbir vasıfta 3.Kişilerle paylaşmamak, çevre ve popüllasyon artışlarında kullanacağımız uygulama metodlarının ve ürünlerinin kalite ve çalışma başarısını her daim test etmek ,lokasyonlarımıza hizmet sağlarken şirket araçlarımızın tam donanımını sürekli takip etmek ve desteklemek, müşterilerimiz de sektörümüzle alakalı eğitimler düzenleyip uygulamalarımızı ve başarı oranlarımızı yükseltmek SIFIR RİSK prensiplerimizden yanlızca bazıları. ​ Ekosistem Sıfır Risk , bizim müşterilerimize verdiğimiz Değerdir! ​ ​ ​ HIZLI VE GENİŞ SERVİS AĞI İzmir İlaçlama Ekosistem Çevre Sağlığı Hizmetleri ve Biyosidal Ürün satışı seçenekleri ile,İzmir İlaçlama ve İzmir Dezenfeksiyon Uygulama alanlarında Lider konumda. Geniş Servis ağı sayesinde hiçbir Planlanan program ertelenmiyor .Müşteri isteklerine ve zamana bağlı uygulama seçenekleri ile Hızlı ve Dinamik çalışıyor.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  3. WHAT IS EYE INSPECTION? Services are carried out by our expert chief auditors in order to determine the effectiveness of basic hygiene practices and identify incompatibilities and deficiencies for organizations and suppliers that produce, store, sell food. It plays an active role in making your business complete and ready for Audit before Certification Bodies, Public or Private Audits. Reporting is carried out to include the precautions / corrective actions to be taken and the time to be completed for the nonconformities detected during the audit. Providing İzmir Disinfection, Disinfection and 3rd Eye Inspection, Ecosystem spraying company carries out activities to protect you from all risks that may occur. Inspections for food producing establishments / sales and consumption points. Legal audit regulation Food safety standards requirements It is carried out in accordance with international standards ISO, BRC and IFS.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  Haşere ve Böceklerden korunmak için yapılması gereken işlemler ve uyulması gereken birkaç kural bulunmaktadır. Eğer bulunduğunuz ortamda hiç böcek görmek istemiyorsanız bu makale tam size göre!:) Ne yazıkki bu %100 etkili olacak bir gerçek değil çünkü böcekler dünyanın Ekosistemine büyük katkı sağlayan bir parça ve dünya üzerindeki hiç bir mücadele şekli onları dünya üzerinden silmeye yarayamaz. Nitekim hiç evrim geliştirmeden Milyarlarca yıl önce nasıl görünüyorlarsa günümüzde de aynı şekilde görünmeleri buna haklı bir örnek. Amacımız, yaşam alanlarımızda yuvalanmasını ve üre melerini önlerken ;bir yandan da İnsan ve Çevre Sağlığına zarar vermemek. ​ En sık Haşere ve Böcek Riski yaratan alanları aşağıdaki konu başlıkları halinde sıraladık, haşere ve böcek problemlerinde bu tarz alanlarınızın düzenli kontrolü ve uygulaması ,haşeratın oluşma riskini ortadan kaldırır ve daha uzun koruma sağlar. Haşere Riski Yaratan Alanlar Haşerelerin Sık Yuvalandığı Alanlar Giderlerden Çıkma Riski? gider böceği ilaçlama Çatı Arası Yuvalanmaları çatı arası ilaçlama Kiler Böcekleri kiler böceği ilaçlama Toplu Yemekhaneler yemekhane ilaçlama Elektrik Panosu Yuvalanma jel ilaçlama elektrik böceği ilaçlaması Gıda Üretim Alanları mutfak ilaçlama Kapı altı ve Pencere Açıklıkları hamamböceği kapı altı ilaçlama Elektrik Tavaları depo ilaçlama Çöp alanlarına Yakınlık çöp alanı ilaçlama Mazgal Rögar Açıklıkları kanalizasyon ilaçlama Yatak ve Yastık Dikiş Araları pire güve yatak ilaçlama Kalorifer Petekleri ve Hatları kalorifer böceği ilaçlama Depo ve İstif Alanları fabrika ilaçlama depo ilaçlaması Baca gider Hatları mutfak hamamböceği ilaçlaması Mutfak ve Gıda Alanları mutfak ilaçlama ev ilaçlaması Galerinin Dışı Tuvalet & Banyo Giderleri ​ Ev Ofis ve İşyerlerimizde sık kullandığımız su giderleri haşere riski kapsamında sık karşılaşılan alanlardandır. ​ Çatı Arası Yuvalanmaları ​ Ev ve Apartman çatı aralıkları özellikle böcek ve fare yuvalanmalarında risk taşımaktadır,düzenli ilaçlama ile kontrol altında tutulması gerekmektedir. ​ Kiler Böcekleri ​ Evlerimizde bulunan Kiler ve gıda depolanma alanları ürünlerin zamanla bozulup böceklenme yapmasına veya dışardan taşıdğımız bir böceğin içerde yuvalanma riskini arttırmaktadır. ​ Toplu Yemekhaneler ​ Fabrika ve toplu yemekhane alanları insan sirkülasyonlarının yoğunluğu ve gıda tüketimi sebebi ile yoğun haşere riski taşımaktadır. ​ Elektrik Panoları ​ Birçok yerleşim alanı ve işletmelerde bulunan elektrik panoları sıcak ve karanlık yapısı itibari ile özellikle hamamböceklerinin sık sık yuvalanmada kullandıkları alanlardır.Düzenli ilaçlama ile yuvalanmaların önüne geçilebilmektedir. ​ Gıda Üretim Alanları ​ Çok sık karşılaşılan haşere riski yaratan alanlardandır.Düzenli temizlik ve ilaçlama ile riski en aza indirilmektedir. ​ ​ Kapı Altı ve Pencere Açıklıkları ​ Bu açıklıklar dışarıdan uçarak veya bahçe alanlarından yürüyerek gelen haşereler için çok basit geçiş noktalarıdır.Basit yöntemler ile kapı altı paspası veya sineklik tel uygulaması ile bu geçişleri önleyebilir. ​ Elektrik Tavaları ​ Özellikle Fare gibi kemirgenlerin alanda gezinme veya üst katlara taşınma yollarıdır.El değmemesi ve gözlerden uzak olması bu yolları cazip hale getirir.Uygun ilaçlama yöntemleri ile kemirgen geçiş yolları temizlenebilir. ​ ​ Çöp Alanlarına Yakınlık ​ Özellikle Uçkun Sinek Uçan Haşere problemlerinde çöp alanlarına yakınlık popülasyonu arttırmaktadır.Bu tarz bir yerleşim yerine yakınsanız, düzenli ilaçlama hizmeti almak en etkili yol olacaktır. ​ Mazgal Rögar Açıklıkları ​ Tüm şehirde haşeratın üremesi ve gezinmesi için etkili bir kanaldır.Bu ortamlarda Belediyeler haricinde özel firmalarda ilaçlama destek hizmeti sunmaktadır.Özellikle Larva dönemlerinde bu alanlarda yapılan ilaçlama uygulamaları havaların ısınmaya başlayıp popülasyon çıkışlarında engelleyici faktör oluşturup daha az sayıda böcek ve sineğe uygun ortam hazırlamaktadır. ​ Yatak ve Yastık Dikiş Kenarları ​ Evlerimizde görülebilecek Pire Güve Bit benzeri haşerelerin en sık yuvalandığı noktalar arasındadır. Tekstil grrubu malzemeler bu tarz böceklere konuşlanma olanağı sağlar.Uzman bir ilaçlama firmasından yardım alınması gerekmektedir. ​ Kalorifer Petekleri ve Hatları ​ Hamamböcekleri ve Kalorifer Böceklerinin en sık yuvalanma ve taşınma noktalarıdır.Belirli periyodlarda yaptırılacak ilaçlama uygulamaları bu popülsyonları bitirmede çok etkildiir. ​ Depo ve İstif Alanları ​ Özellikle büyük işletmelerde depo alanları risk taşımaktadır.Düzensiz ve gelişigüzel istiflenmiş mallar haşere problemlerinin oluşmasında çok etkilidir.Düzenli şekilde bir ilaçlama firmasından pest kontrol sistemi kurulumu ve takipli uygulamaları alınması gerekmektedir. ​ Baca Gider Hatları ​ Evlerde ve işletmelerde baca giderleri yemek birikintileri,ısısı ve karanlık nemli ortam yapısı sebebi ile yuvalanmalarda sık görülen alanlardır.Düzenli baca temizlikleri ve ilaçlama hizmeti ile haşereler ile mücadele edilmelidir.Çünkü baca sisteminin bağlı olduğu diğer katlara böcekler taşınabilmekte ve önünü almak çok zorlaşmaktadır.Erken uygulamalar herzaman popülasyon bitişi için çok önemlidir. ​ Mutfak ve Gıda Alanları ​ Bu alanlar gıda artıkları ve çok fazla yuvalanma alanı yaratacağı için haşere riskini yükseltmektedir.Düzenli uygulamalar ile bu problemler giderilmelidir. ​ İNSANLAR NE DİYOR Ali B. Ekosistemi tesadüfen internetten buldum,böcek evimde böcek problemi bitti,bu işin bu kadar ciddi yapıldığını bilmiyordum gerçekten iyi hizmet aldım,teşekkürler. Cengiz Arslan Y. İlaçlama zamanı geldiğinde aksatmadan ararlar, yıllardır ekosistem ile çalışıyoruz. Hiçbir problem yaşamadık kendilerine teşekkürler. Gonca K. Ofisimizde işin içinden çıkamadğımız fındık faremizi elleri ile koymuş gibi bulup sorunu çözdüler. Bu kadar profesyonel olmalarını beklemiyordum.Her sıkıntımız da ekoyu arıyoruz.

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  PEST CONTROL SERVİCE -Kurumsal Haşere Kontrolü -Dezenfeksiyon Hizmetleri -3.Göz Danışmanlık -Çevre Sağlığı Ürünleri Türkiye Geneli Bayilik Fırsatları için; 0232 247 93 82 - info@dukgroup.com Name surname Email Your Contact Number Notes to Add to the Request Submit Request

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  Fumigation is a pest control method that completely fills an area with gaseous insecticides or fumigants to suffocate or poison insects inside a confined space. It is used to control pests in buildings (structural fumigation), soil, grain and agricultural products. It is also used during the processing of products to be imported or exported to prevent the transfer of exotic organisms. This method also affects the building itself. It is also used on behalf of wood manufacturers. It prevents and affects pests and harmful insects that damage the physical structure such as dry wood termites. The methods and products used in fumigation are in a very risky group. The fact that they are made by companies licensed by the ministries prevents unwanted results from occurring. İzmir İlaçlama Ecosystem provides quality and sustainable service by fulfilling the safety procedures in all fumigation applications. Consult our company when choosing between pharmaceutical and fumigation companies. Please contact for details. FUMIGATION APPLICATIONS

 • İzmir İlaçlama Ekosistem Pest Control | 0232 247 93 82

  OKUL DEZENFEKSİYONU? Günümüz pandemi şartlarında Okullarımızdaki Hijyen sorusu daha da belirginleşmeye başladı.Bu zorlu süreçte okullarımızda alınması gereken en büyük önlem Maske ve Mesafe ile birlikte Hijyen ve Dezenfeksiyon oldu. Okul dezenfeksiyonu sürekli tekrarlanması gereken periyodik süreçler gerektirmektedir. Çünkü öğrencilerin kullandığı alanlardaki sirkülasyon ve bulaşı kişi sayısının fazlalığı sebebi ile daha fazla risk yaratmakta ve sürekli bir plan dahilinde bu alanlar temizlenip dezenfekte işlemi uygulanması gerekmektedir. ​ ​ Ekosistem firması İzmir Okul Dezenfeksiyonu başta olarak Üç bölgede Özel Okul ve Kamu Kurumlarında hizmet vermektedir. ​ GÜVENİLİR DEZENFEKSİYON HİZMETİ İÇİN ​ 0232 247 93 82 Galerinin Dışı